BitX zmienia się w Luno!
Rebranding marki BitX na Luno zakończony!
2017-02-01, 13:32

BitX został stworzony w roku 2013 aby promować waluty cyfrowe na świecie i wprowadzić je do regularnego obiegu. Wierzymy, że zdecentralizowane waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin, zasadniczo zmienią sposób, w jaki postrzegamy i wykorzystujemy pieniądze dzisiaj. Między innymi wpłyną na:

  • tańsze, szybsze, bezpieczniejsze transakcje
  • zwiększenie prywatności i wolności finansowej
  • ułatwienie procesu dokonywania transakcji
  • i ostatecznie, wyrównanie szans, dając każdemu człowiekowi, w każdym zakątku świata, dostęp do tego samego systemu finansowego.

Zmieniliśmy nazwę na Luno, aby lepiej odzwierciedlić to kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Luno oznacza "księżyc" (w j. esperanto) i doskonale reprezentuje emocje jakie towarzysza nam w codziennym budowaniu naszej oferty, jak i w pewnym sensie emocje jakie towarzysza całej branży, która jest relatywnie nowa i nieznana. 

Księżyc również odzwierciedla potencjał Bitcoina w zakresie otwartego i równego dostępu do systemu finansowego. Wszak bez względu na to kim jesteś, skąd jesteś, każdej nocy wszyscy widzimy ten sam księżyc. Jest to jedna z niewielu stałych na świecie. 

Warto jednak dodać, ze wciąż jesteśmy tą samą firmą, tym samym zespołem pasjonatów,  oferujemy te same produkty i usługi (z kilkoma ekscytującymi dodatkami!). I jak zawsze, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji w Bitcoin i Ethereum.

Chcesz dołączyć do zespołu Luno? Zapraszamy na: www.luno.com/careers

Co jeszcze się zmieniło oprócz marki?

Marka odzwierciedla naszą tożsamość i aspiracje, a to ostatecznie pozwoli nam tworzyć lepsze produkty i usługi dopasowane do potrzeb naszych Klientów, Twoich potrzeb. Oto kilka nowych funkcjonalności, które debiutują wraz z nowa marka Luno: 

  • Nowe aplikacje na desktop i urządzenia mobilne na Androida i iOS (nie zapomnij zaktualizować swojej aplikacji :))
  • Nowy portal edukacyjny z potężna dawka wiedzy o Bitcoin i Ethereum
  • Nowe biuro w Londynie (Jesteśmy już w Londynie, Kapsztadzie, Singapurze, Dżakarcie, Kuala Lumpur) 
  • Możliwość kupowania Bitcoina z niemal dowolnego miejsca na świecie (ponad 40 krajów)
  • Oferta dla firm.

To the moon! 

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
Luno
+44 7904 389 285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.