Luno edukuje Polaków w Paryżu
15 maja 2018, w Paryżu, odbędzie się spotkanie Polonii. Jest to jedno z wielu cyklicznych spotkań organizowanych przez PLUGin - Polish Innovation Diaspora.
2018-05-11, 15:43

15 maja, w szkole nr 42, przy Boulevard Bessierés, 75017 Paris, odbędzie się spotkanie polonijnych entuzjastów technologii. Temat paryskiego wydarzenia to "Blockchain - beyond cryptocurrencies". Event opublikowany jest na Eventbrite (dla zainteresowanych uczestnictwem :)) . 

Odkąd Bitcoin po raz pierwszy przekroczył 10 000 USD, znalazł się na nagłówkach mediów i jest gorącym tematem na ustach wszystkich. Jednak pod powierzchnią złotego połysku Bitcoin jest technologią, która niewątpliwie wpłynie na szeroki wachlarz firm i branż. Opieka zdrowotna, motoryzacja, energetyka, handel detaliczny, ubezpieczenia to tylko niektóre z branż, które mogą zostać zrewolucjonizowane przez Blockchain, technologię stojącą za Bitcoinem. Ten wykład zapewni ci ogólny przegląd niektórych z najbardziej interesujących i nietypowych zastosowań tej technologii.


Ciągle słyszysz o Bitcoin i Blockchain, ale nie całkiem rozumiesz, co się dzieje?
To wydarzenie jest idealne dla Ciebie. Zaczniemy od szczegółowego wyjaśnienia, czym jest blockchain, jakie mamy kryptowaluty i dlaczego blockchain jest rewolucyjną technologią. Po takim wstępie wszyscy będą gotowi usłyszeć o bardziej zaawansowanych rzeczach.

Prelegenci:

  • Sonia Targosz - założycielka Wicked Crypto Meetup i CEO firmy Fiat Based Token
  • Magdalena Gołębiewska - Country Manager w Luno
  • Marek Zabicki - CEO firmy Arteia

Agenda: 

19:00 Wprowadzenie do blockchain i kryptowalut - Sonia Targosz
19:25 Bitcoin revolution. Is crypto the future?  - Magdalena Golebiewska
20:10 Przerwa
20:25 Jak blockchain może zrewolucjonizować przemysł artystyczny? - Marek Zabicki
21:10 Networking (przekąski i napoje :)) 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! I do zobaczenia niedługo w wielu polskich miastach, na podobnych spotkaniach. 

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
Luno
+44 7904 389 285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.