Luno z giełdą BTC - EUR
Z przyjemnością informujemy, że Giełda Luno jest już dostępna dla klientów w całej Europie, w tym Polsce!
2018-07-26, 13:28

Giełda jest zaawansowanym systemem wymiany pomiędzy BTC a EUR, który działa na podstawie księgi zleceń i zleceń limitowanych.

"Pomimo, iż giełda jest  bardziej złożona niż nasz portfel, gdzie odbywa się zakup i sprzedaż kryptowalut, zapewnia ona większą kontrolę i jest idealna dla profesjonalnych handlowców" - podsumowuje Magdalena Gołębiewska, Head of Eastern Europe. 

Na Giełdzie Luno ożesz tworzyć zlecenia z limitem, aby automatycznie kupować lub sprzedawać, gdy cena osiągnie określony próg. Giełda Luno jest dostępna w wersji desktop (www), jak również z poziomu aplikacji na Android i iOS oraz za pośrednictwem interfejsu API. Para BTC / EUR jest dostępna dla wszystkich klientów Europie, którzy mają zweryfikowane konta. Szczegóły oraz informacje dotyczące opłat na Giełdzie Luno, można znaleźć na naszej stronie opłat i funkcji.

Dowiedz się więcej o korzystaniu z giełdy.

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
Luno
+44 7904 389 285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.