Wicked Crypto Meet Up w Warszawie! Zobaczcie co się działo!
14.08.2018 w Warszawie, w Google Campus Warsaw, odbyło się Wicked Crypto MeetUp organizowane wspoólnie przez Wicked Crypto oraz Luno. Gościem specjalnym było Cardano. Zobaczcie sami co się działo! A działo się duuuużo!
2018-08-19, 12:24

Blisko 100 osób zjawiło się na sierpniowym Wicked Crypto Wicked w Google Campus Warsaw. 

Prezentacje. dyskusje, networking i... dobra zabawa w pobliskim klubie, na after party. Było rewelacyjnie! Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu już 2 października. Szczegóły wkrótce!

Film znajdziecie na YT

A kilka zdjęć poniżej. Enjoy! 

Luno_Wicked_Crypto_Meetup

Luno_Wicked_Crypto_Meetup

Luno_Wicked_Crypto_Meetup

Luno_Wicked_Crypto_Meetup

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
Luno
+44 7904 389 285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.