Wicked Crypto rozpoczyna współpracę z Luno

Luno od samego początku stawia na edukację rynku. Partnerstwo z Comparic, obecność na wielu wydarzeniach branżowych, spotkania Rady Programowej Blockchain Tech Congress, IGBINT, szeroko zakrojone kampanie edukacyjne, itp. itd. Tym razem, międzynarodowy portfel walut cyfrowych nawiązał współpracę z jedną z najprężniej rozwijających się społeczności w branży krypto - Wicked Crypto!Polska - kraj, w którym ponad 50% deklaruje znajomość tematyki kryptowalut, a blisko 8% deklaruje ich posiadanie. Temat walut cyfrowych w kraju nad Wisłą wciąż pozostaje gorący. Dla jednych, to przyszłość systemu finansowego, dla innych narzędzie inwestycyjne, dla jeszcze innych, skomplikowana, niezrozumiała waluta, której się obawiają

Niezależnie jednak od nastrojów, kryptowaluty maja się świetnie w Polsce, a społeczność entuzjastów tego instrumentu finansowego bardzo prężnie się rozwija. 

Jednym z przykładów może być Wicked Crypto, marka stworzona przez entuzjastkę technologii, ambasadorkę szeroko rozumianej tematyki blockchain, właścicielkę fiatbasedtoken.com - Sonię Targosz.  Wicked Crypto to społeczność osób zainteresowanych tematyką walut cyfrowych. Wydarzenia organizowane przez zespół Wicked Crypto są skierowane do wszystkich, którzy chcą rozmawiać, dzielić się wiedzą, lub po prostu uczyć o technologii blockchain i innowacjach nie tylko na rodzimym rynku, ale całym świecie.

"Na Wicked Crypto Meetups zapraszamy ekspertów z globalnej sceny blockchain. Na naszych spotkaniach jest mnóstwo czasu na networking jak i ... zabawę :) Wszyscy są mile widziani na Wicked Crypto Meetup - Ci, którzy juz zakorzenili się w krypto jak i ci, którzy są nowi w temacie! Każdy znajdzie cos dla siebie!" - podsumowuje Sonia Targosz. 

Crypto

Luno dostrzegło potencjał w silnej społeczności Polaków, którzy nie tylko spotykają się i dyskutują o nowościach na rynku, ale trwale zmieniają polski krajobraz kryptowalut. Narodziło się z tego partnerstwo pomiędzy Luno i Wicked Crypto, które zaowocuje serią wydarzeń tematycznych, z których pierwsze odbędzie się juz 14 sierpnia, w Google Campus Warsaw

"Szukaliśmy partnera do organizacji spotkań w Polsce i nasz wybór padł na Wicked Crypto. Mieliśmy przyjemność gościć na kilku wydarzeniach organizowanych przez Sonię wraz z zespołem, i zarówno poziom merytoryczny jak i atmosfera za każdym razem były fantastyczne. Nie sposób było przejść obojętnie obok tak ciekawej inicjatywy i najzwyczajniej w świecie chcemy być częścią tej fantastycznej społeczności." - komentuje Magdalena Gołębiewska, Head of Eastern Europe w Luno. 

Zapraszamy wszystkich na wydarzenie już 14 sierpnia 2018, w Google Campus Warsaw.

Więcej informacji oraz livestreaming z wydarzeń: