Luno Global Tour - Polska i Litwa za nami!

W ostatnich 2 tygodniach odwiedziliśmy jedne z najważniejszych wydarzeń w branży krypto na Litwie i w Polsce. Obejrzyjcie relację z wydarzeń i sprawdźcie gdzie będziemy w najbliższym czasie!#Switch! 

20.09.2018, w przepięknym Wilnie, na Litwie, odbyła się jedna z najwiekszych konferencji w regionie - #switch!15 000 uczestników, ponad 75 prelegentów, wspaniała atmosfera, fantastyczni ludzie, międzynarodowi eksperci, przedstawiciele regulatora, rzadu, prasy. Jednym słowem - creme de la creme!  

I my tam byliśmy z prezentacja, jak rownież jako uczestnicy debaty. Dyskutowaliśmy o bezpieczeństwie, regulacjach, kosztach jak i przyszłości technologii i kryptowalut. 

Fantastyczny dzień, wyjeżdżamy napełnieni energia i gotowi na nadchodzącą rewolucję, która już dzieje się w tym niewielkim, ale jakże innowacyjnym kraju nadbałtyckim. 

Obejrzyjcie relacje z konferencji na naszym YT oraz relację przygotowana przez #switch! Lietuva.

A dla wszystkich zainteresowanych tematem, blisko 8h prezentacji ze #switch! Luno debate : 3:36:00, Luno presentation: 5:32:00. 

Blockchain Tech Congress 

1-2.10.2018, w Warszawie, w Polsce, odbyła się konferencja z udzialem najważniejszych uczestników ekosystemu Blockchain w regionie, jak i gości z calej Unii Europejskiej. Kilkuset przedstawicieli rzadu, najwiekszych firm z branży, jak i podmiotów chcących rozpocząć przygodę z technologią blockchain, dyskutowało o pozytywnych i negatywnych aspektach zmiany, która dzieje się na naszych oczach. 

Obejrzyjcie relację z wydarzenia na naszym YT. 

Oraz relację organizatora z forum AI jak i BTCongress! 

A dla głodnych wizualnych emocji - galeria zdjęć dostępna tutaj

Wicked Crypto MeetUp - vol. 9 

Intensywny tydzień zakończyliśmy Meet Upem z cyklu Wicked Crypto. Tym razem wspólnie z IOST i Everipedia poruszaliśmy zagadnienia bezpieczeństwa, skalowalności, kosztów. 

Obejrzyjcie relację z wydarzenia i nie przegapcie kolejnego! 

Gdzie można nas spotkać w najbliższych tygodniach - śledźcie nas na social media! 

Facebook EU, Facebook PL 

Switch conference