Luno na Pillar Unconference w Wilnie, Litwa
Już 15 lipca, w niedzielę, rozpocznie się jedno z najwiekszych wydarzeń w branży krypto na Litwie.
2018-07-10, 18:11

Już za kilka dni rozpocznie się jedno z największych wydarzeń dotyczących szeroko rozumianego "krypto" na Litwie. 

Luno zaprezentuje między innymi wyniki badania rynku przeprowadzone wspólnie z Norstat (litewska agencja badawcza), jak rownież profil osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Warto przyjść do Grand Resort Vilnius i posłuchać zarówno wystąpienia Luno jak i wielu fantastycznych prelegentów między innymi Vinay Gupta, który opowie o technologii blockchain w prawie, Linas Beliunas z Contis z prezentacja "Living in the world of Invisible Payments", czy Ram Levi z Konfidas, który opowie o standardach bezpieczeństwa w blockchainie. 

Więcej informacji: https://pillarproject.io/unconference2018 

Do zobaczenia w Wilnie!  

Luno

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
Luno
+44 7904 389 285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.