Poznaj zespół Luno!
Luno liczy już ponad 250 osób! Zobacz kto buduje międzynarodowy portfel walut cyfrowych, obsługując blisko 2 miliony Klientów!
2018-07-30, 15:31

W szeregach Luno mamy ekspertów, którzy pracowali na całym świecie, dla najlepszych firm technologicznych i finansowych takich jak Google, Amazon, Morgan Stanley, Barclays, PayU, itp.

Kultura organizacyjna i wizja firmy
Uważamy, że zdecentralizowane waluty cyfrowe, takie jak Bitcoin i Ethereum, całkowicie zmienią sposób, w jaki świat postrzega i wykorzystuje pieniądze. Jako pionierzy w tej branży uważamy, że naszym obowiązkiem jest dostarczać światu tę wiedzę najlepiej jak potrafimy. Tylko wyjątkowe osoby, które pasjonują się się kryptowalutami, technologią blockchain i szeroko rozumianym fintech'em są w stanie podołać temu wyzwaniu!

Czytaj więcej czym dla nas jest "Moontality" 
(moon = księżyc, mentality = mentalność. Moon+ mentality = moontality - czyli nasza mentalność w Luno! #tothemoon)

#tothemoon
Ta fraza stała się popularna wśród społeczność kryptowalutowej w odniesieniu do gwałtownie rosnącej ceny Bitcoina, a także odzwierciedla nasz optymizm i podekscytowanie technologią.

Niezależnie od tego, czy siedzisz w londyńskim apartamentowcu, czy na plaży na Bali, kiedy patrzysz w wieczorne niebo, księżyc jest jedną z jedynych stałych na świecie i pod wieloma względami , najlepszym punktem odniesienia. Uważamy, że Bitcoin ma taki sam potencjał dla otwartego, równego systemu finansowego.

Przeczytaj więcej o naszej historii 

Otwartość i równość
Zaufało nam ponad 1,8 miliona osób w 40 krajach, na 3 kontynentach. Wspólnie budujemy społeczność.

Chcemy, aby wszyscy, wszędzie, z naszymi łatwymi w użyciu produktami, mogli ulepszać produkty oparte na jednych z najbardziej zaawansowanych systemów walutowych na świecie. Podczas gdy tradycyjne instytucje finansowe opierają się na ekskluzywnych ofertach, nam zależy na wspólnej pracy i wspólnym budowaniu nowego systemu finansowego.

Luno_zespol

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
Luno
+44 7904 389 285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.