"Bitcoins are around us" - podsumowanie spotkania na Litwie.
13-stego sierpnia, o 18:00, rozpoczęliśmy spotkanie z kryptoentuzjastami na Litwie! Wspólnie z kritovaliutos.lt oraz Cobalt - opowiadaliśmy o szeroko rozumianym temacie Bitcoin'a, regulacjach, danych rynkowych i energii potrzebnej do utrzymania sieci. Zobaczcie sami!
2018-08-16, 11:35

Blisko 100 osób zjawiło się w Vilnius Tech Park, 13-stego sierpnia, aby posłuchać prezentacji i porozmawiać z nami, jak i z naszymi partnerami. 

Prelegenci: 

1. Povilas Goberis - opowiedział o tym czym jest Bitcoin, jak kosztochłonna jest jego produkcja i na czym tak właściwie polega blockchain.

2. Magdalena Gołębiewska - podzieliła się wynikami badań rynku litewskiego. Miedzy innymi wartość rynku, obroty, poziom rozpoznawalności, posiadanie kryptowalut. 

3. z firmy Petraitis z firmy Cobalt opowiedział o aspektach prawnych i regulacjach na rynku litewskim. 

Wszystkie prezentacji można pobrać poniżej. Zapraszamy do lektury, a tymczasem kilka zdjęć poniżej. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu, juz za miesiac - szczegóły wkrótce. 

Luno_Vilnius_Tech_Park

Luno_Vilnius_Tech_Park

Luno_Vilnius_Tech_Park

Luno_Vilnius_Tech_Park

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
Luno
+44 7904 389 285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.