Czy w Warszawie da się przeżyć na Bitcoinie? Startuje eksperyment społeczny Luno
Tydzień na Bitcoinie - eksperyment społeczny Luno, wspólnie z Karolem Wyszyńskim, youtuber'em kanału Szukam Pracy
2018-08-20, 18:13

Luno - międzynarodowa platforma zakupu i wymiany Bitcoina i Ethereum - startuje z eksperymentem społecznym „Tydzień na Bitcoinie”. Sprawdzamy, czy w Polsce można bezproblemowo funkcjonować, płacąc za zakupy i usługi tylko w BTC. Do eksperymentu zaprosiliśmy polskich youtuberów – wyzwania podjął się Karol Wyszyński z kanału Szukam Pracy.

Na tydzień Karol wyprowadził się z domu, oddał żonie karty płatnicze i portfel, a do dyspozycji miał tylko aplikację Luno z „kieszonkowym” w Bitcoinie. Szukał hoteli, środków transportu, sklepów, punktów usługowych akceptujących BTC. Było sporo wyzwań i zaskakujących momentów. 

Cały eksperyment można śledzić na kanale Szukam Pracy na YouTube.

  1. Trailer
  2. Odcinek 1 
  3. Odcinek 2
  4. Odcinek 3
  5. Odcinek 4
  6. Odcinek 5 - wygraj telefon! Obejrzyj i sprawdź szczegóły! 
  7. Odcinek 6 - 21 sierpnia o 18:00
  8. Odcinek 7 - 22 sierpnia o 18:00

Miłego oglądania i nie zapomnij zostawić komentarza! 

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
Luno
+44 7904 389 285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.