Luno Global Tour - Polska i Litwa za nami!
W ostatnich 2 tygodniach odwiedziliśmy jedne z najważniejszych wydarzeń w branży krypto na Litwie i w Polsce. Obejrzyjcie relację z wydarzeń i sprawdźcie gdzie będziemy w najbliższym czasie!
2018-10-09, 12:29

#Switch! 

20.09.2018, w przepięknym Wilnie, na Litwie, odbyła się jedna z najwiekszych konferencji w regionie - #switch!15 000 uczestników, ponad 75 prelegentów, wspaniała atmosfera, fantastyczni ludzie, międzynarodowi eksperci, przedstawiciele regulatora, rzadu, prasy. Jednym słowem - creme de la creme!  

I my tam byliśmy z prezentacja, jak rownież jako uczestnicy debaty. Dyskutowaliśmy o bezpieczeństwie, regulacjach, kosztach jak i przyszłości technologii i kryptowalut. 

Fantastyczny dzień, wyjeżdżamy napełnieni energia i gotowi na nadchodzącą rewolucję, która już dzieje się w tym niewielkim, ale jakże innowacyjnym kraju nadbałtyckim. 

Obejrzyjcie relacje z konferencji na naszym YT oraz relację przygotowana przez #switch! Lietuva.

A dla wszystkich zainteresowanych tematem, blisko 8h prezentacji ze #switch! Luno debate : 3:36:00, Luno presentation: 5:32:00. 

Blockchain Tech Congress 

1-2.10.2018, w Warszawie, w Polsce, odbyła się konferencja z udzialem najważniejszych uczestników ekosystemu Blockchain w regionie, jak i gości z calej Unii Europejskiej. Kilkuset przedstawicieli rzadu, najwiekszych firm z branży, jak i podmiotów chcących rozpocząć przygodę z technologią blockchain, dyskutowało o pozytywnych i negatywnych aspektach zmiany, która dzieje się na naszych oczach. 

Obejrzyjcie relację z wydarzenia na naszym YT. 

Oraz relację organizatora z forum AI jak i BTCongress! 

A dla głodnych wizualnych emocji - galeria zdjęć dostępna tutaj

Wicked Crypto MeetUp - vol. 9 

Intensywny tydzień zakończyliśmy Meet Upem z cyklu Wicked Crypto. Tym razem wspólnie z IOST i Everipedia poruszaliśmy zagadnienia bezpieczeństwa, skalowalności, kosztów. 

Obejrzyjcie relację z wydarzenia i nie przegapcie kolejnego! 

Gdzie można nas spotkać w najbliższych tygodniach - śledźcie nas na social media! 

Facebook EU, Facebook PL 

Switch conference

KONTAKT / AUTOR
Magdalena Golebiewska
Country Manager
Luno
+44 7904 389 285
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.