Altcoin w cieniu Bitcoina
Czy bitcoin  jest jedyną wartościową kryptowalutą na rynku? Nie - wręcz przeciwnie!
Na rynku istnieje już ponad 1500 alternatywnych kryptowalut, a giełdy prześcigają się we wspieraniu jak największej ich liczby. Decentralizacja i różnorodność rynku altcoinów mogą mieć ogromny wpływ na rozwój świata finansów.
Jeden, by rządzić wszystkimi
Kryptowaluty
2018-11-15, 10:58
Kto nie ryzykuje ten traci! – czyli o stosunku gigantów korporacyjnych i rządów wobec kryptowalut
Wraz ze wzrostem świadomości zmienia się również stosunek wielkich korporacji i rządów. Dawniej utożsamiane z niebezpieczeństwem i cyberprzestępstwem, dziś kryptowaluty zyskują ludzką twarz. Dzięki nowym regulacjom prawnym i przepisom rynek kryptowalut staje się bardziej ucywilizowany i oswojony, a eksperci zaczynają nazywać go pieniądzem przyszłości. Luno sprawdziło, jaki stosunek do kryptowalut mają światowi giganci i jak państwa radzą sobie z wprowadzaniem adekwatnych regulacji prawnych. 
Kryptowaluty
2018-10-23, 10:22
Luno — internetowy portfel do kryptowalut
Za sprawą Bitcoina wiele mówi się w ostatnim czasie o kryptowalutach. Wprawdzie ostatnie tygodnie nie były dla tej cyfrowej waluty tak dobre, jak poprzednie lata, ale każdy, kto kilka lat temu zainwestował w Bitcoina, dziś nie ma powodów do narzekań, bo znacznie pomnożył swój kapitał Nic dziwnego, że wraz ze wzrostem popularności kryptowalut na rynku pojawiło się też wiele portfeli, gdzie można nimi handlować i je przechowywać. Jednym z nich jest Luno.
Kryptowaluty
2018-05-23, 14:12
Jak rozpoznać oszustwa Bitcoin’owe?
Codziennie wielu oszustów próbuje znaleźć sposób na zarobek, wykorzystując do tego celu Bitcoina. Ta cyfrowa waluta nadal jest niezrozumiała dla wielu ludzi, przez co łatwo jest wpaść w pułapkę oszustów żerujących na ludzkiej niewiedzy.
Kryptowaluty
2018-05-18, 12:29
Czym różni się Bitcoin od Ethereum?
Ethereum i Bitcoin mają wiele podobieństw, jak i znacząco różnią się od siebie! Czym? Przeczytajcie poniżej!
Kryptowaluty
2018-02-21, 11:55
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies